ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (ΥΠΕΝ), ΕΙΔΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΠΕΝ
- Published
- 14 October 2024
- Submission deadline
- 18 November 2024, 13:00
- Estimated value
- €500,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00617254-2024
- Reference
- 32abed99-590c-464a-a52d-4ea94a9e25d8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79200000Servicios de contabilidad, de auditoría y fiscales
- 79210000Servicios de contabilidad y auditoría
- 79212000Servicios de auditoría
- 79212300Servicios de auditoría legal de cuentas
- 79212300Servicios de auditoría legal de cuentas
Description
Διακήρυξη Ανοικτού ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, για την Ανάδειξη Αναδόχου για τη δράση «Παροχή υπηρεσιών πιστοποιημένου εξωτερικού ελεγκτή στο πλαίσιο του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας που αφορά στο Υπουργείο Περιβάλλοντος και Ενέργειας» που αφορά το Υποέργο 2 της Πράξης: «Οριζόντια Τεχνική Βοήθεια του Υπουργείου Περιβάλλοντος και Ενέργειας» η οποία έχει ενταχθεί στο Ταμείο Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας και έχει λάβει κωδικό MIS 5183846
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει τιμής.
Official publications
- TED · 00617254-2024 · 14 October 2024
- OJS · 200/2024 · 14 October 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (ΥΠΕΝ), ΕΙΔΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΠΕΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΒΙΛΑΣ ΚΑΖΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΩΡΟΥ ΤΗΣ
- ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΒΙΛΑΣ ΚΑΖΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΩΡΟΥ ΤΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- Αντιπλημμυρικά έργα διευθέτησης ορεινών λεκανών απορροής, μετά την πυρκαγιά του 2023, σε περιοχές ευθύνης του Δασαρχείου Σουφλίου (Τμήμα 4)
- Αντιπλημμυρικά έργα διευθέτησης ορεινών λεκανών απορροής, μετά την πυρκαγιά του 2023, σε περιοχές ευθύνης της Διεύθυνσης Δασών Έβρου (Τμήμα…
- Αντιπλημμυρικά έργα διευθέτησης ορεινών λεκανών απορροής, μετά την πυρκαγιά του 2023, σε περιοχές ευθύνης του Δασαρχείου Αλεξανδρούπολης…
- Αντιπλημμυρικά έργα διευθέτησης ορεινών λεκανών απορροής, μετά την πυρκαγιά του 2023, σε περιοχές ευθύνης του Δασαρχείου Αλεξανδρούπολης…