ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (ΥΠΕΝ), ΕΙΔΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΠΕΝ
- Published
- 14 April 2025
- Submission deadline
- 11 April 2025, 13:00
- Estimated value
- €8,000,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00240446-2025
- Reference
- 1d498377-045a-414a-8d0d-653c4f990242
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72224000Servicios de consultoría en gestión de proyectos
- 71621000Servicios de ensayo o consultoría técnicos
Description
Τεχνική βοήθεια των Γενικών Γραμματειών του Υπουργείου Περιβάλλοντος και Ενέργειας
Award criteria
- Quality — ΒΕΛΤΙΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΙΜΗΣ
Official publications
- TED · 00240446-2025 · 14 April 2025
- OJS · 73/2025 · 14 April 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (ΥΠΕΝ), ΕΙΔΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΠΕΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΒΙΛΑΣ ΚΑΖΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΩΡΟΥ ΤΗΣ
- ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΒΙΛΑΣ ΚΑΖΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΩΡΟΥ ΤΗΣ
- Αντιπλημμυρικά έργα διευθέτησης ορεινών λεκανών απορροής, μετά την πυρκαγιά του 2023, σε περιοχές ευθύνης του Δασαρχείου Σουφλίου (Τμήμα 4)
- Αντιπλημμυρικά έργα διευθέτησης ορεινών λεκανών απορροής, μετά την πυρκαγιά του 2023, σε περιοχές ευθύνης της Διεύθυνσης Δασών Έβρου (Τμήμα…
- Αντιπλημμυρικά έργα διευθέτησης ορεινών λεκανών απορροής, μετά την πυρκαγιά του 2023, σε περιοχές ευθύνης του Δασαρχείου Αλεξανδρούπολης…
- Αντιπλημμυρικά έργα διευθέτησης ορεινών λεκανών απορροής, μετά την πυρκαγιά του 2023, σε περιοχές ευθύνης του Δασαρχείου Αλεξανδρούπολης…
- Αντιπλημμυρικά έργα διευθέτησης ορεινών λεκανών απορροής, μετά την πυρκαγιά του 2023, σε περιοχές ευθύνης του Δασαρχείου Αλεξανδρούπολης…