El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Διακήρυξη 17/2024

Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Published
23 December 2024
Submission deadline
28 January 2025, 14:00
Estimated value
€768,548
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00787146-2024
Reference
efea99f7-95b0-497c-b374-775ca03c2494
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια των ειδών της δράσης με τίτλο «Ενίσχυση της ανταλλαγής δεδομένων DNA»

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Αναβάθμιση εξοπλισμού του εργαστηρίου αναλυτής βιολογικών υλικών ατόμων – προμήθεια γενετικού αναλυτή
EL303
38432000 Aparatos de análisis €335,484
2 Αναβάθμιση Εξοπλισμού του Εργαστηρίου Ανάλυσης Βιολογικών Υλικών Ανόμων – Προμήθεια Ρομποτικών Συστημάτων
EL303
38540000 Máquinas y aparatos de pruebas y medida €332,258
3 Σύστημα αναβαθμισμένων υπολογιστικών υποδομών του λογισμικού codis
EL303
48800000 Sistemas y servidores de información €100,806

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ