Διακήρυξη 16/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»
- Published
- 24 July 2024
- Submission deadline
- 20 September 2024, 23:59
- Estimated value
- €365,994
- Place of performance
- ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ - ΝΙΚΑΙΑ, EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00445231-2024
- Reference
- 8db0e28d-8df6-4542-ade8-69db83469cfa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09344000Radioisótopos
Description
Διακήρυξη 16/2024 για την προμήθεια «Διαγνωστικά & Θεραπευτικά Ραδιοφάρμακα».
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00445231-2024 · 24 July 2024
- OJS · 143/2024 · 24 July 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»
- ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΚΙΝΟΥ
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ»
- 11/2026 ΣΥΡΡΑΠΤΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 10/2025
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ, ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ.
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 10/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025