El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesEU-funded

Διακήρυξη 15/2024

Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Published
11 November 2024
Submission deadline
9 December 2024, 14:00
Estimated value
€237,936
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00683501-2024
Reference
ed9bdc4c-2990-4451-8a75-0ba6025d8afe
Official source
Official source

CPV codes

Description

Ανοικτός, ηλεκτρονικός διαγωνισμός σε ευρώ για τη σύναψη σύμβασης, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής απόψεως προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής (χαμηλότερη τιμή), για την «παροχή υπηρεσιών δικτυακής – τηλεπικοινωνιακής διασύνδεσης του έργου Έξυπνη Αστυνόμευση (SMART POLICING) για το έτος 2025», όπως ειδικότερα περιγράφεται στην παράγραφο 1.3 «Συνοπτική Περιγραφή φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της Σύμβασης» και στο Παράρτημα Ι «Τεύχος Τεχνικών Προδιαγραφών» της υπ’ αριθ. 15/2024 Διακήρυξης της Διεύθυνσης Προμηθειών /Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ., μέσω της Πράξης «Αναβάθμιση των υπηρεσιών δικτυακής – τηλεπικοινωνιακής διασύνδεσης του συστήματος Έξυπνης Αστυνόμευσης (Smart Policing)», του Υποπρογράμματος Α’ «Ενίσχυση της Ελληνικής Αστυνομίας» του Τομεακού Προγράμματος Ανάπτυξης του Υπουργείου Προστασίας του Πολίτη, στο πλαίσιο του Εθνικού Προγράμματος Ανάπτυξης 2021-2025, με κωδικό ΟΠΣ 5224695, προϋπολογισθείσας αξίας #147.520,32# €, συμπ/μένων κρατήσεων, οιωνδήποτε δαπανών και Φ.Π.Α.. Η Αναθέτουσα Αρχή διατηρεί μονομερές δικαίωμα παράτασης (προαίρεση) της αρχικής Σύμβασης, για ένα (1) επιπλέον έτος, ήτοι για το έτος 2026, προϋπολογισθείσας αξίας #147.520,32# ευρώ …

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ