Διακήρυξη 120/2025
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 24 December 2025
- Submission deadline
- 30 January 2026, 18:00
- Estimated value
- €456,648
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00861383-2025
- Reference
- 8ff919b3-6daa-4958-ae8f-10a751dd53f3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90524400Recogida, transporte y eliminación de desechos hospitalarios
Description
Διακήρυξη Παροχής Υπηρεσιών μεταφοράς και διαχείρισης ιατρικών αποβλήτων
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00861383-2025 · 24 December 2025
- OJS · 248/2025 · 24 December 2025