ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2026
Buyer: ΕΙΔΙΚΟ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
- Published
- 8 April 2025
- Submission deadline
- 12 May 2025, 00:00
- Estimated value
- €206,773
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00225833-2025
- Reference
- c9b9fd6f-7a6a-45fb-8cb4-1c487df0aa2c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΕΤΟΥΣ 2026 ΓΙΑ ΤΟ ΣΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €28,330 |
| 2 | ΕΙΔΗ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €7,864 |
| 3 | ΑΥΓΑ | 03142500 Huevos | €10,450 |
| 4 | ΕΙΔΗ ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟΥ | 15540000 Queso | €16,875 |
| 5 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €47,130 |
| 6 | ΑΛΛΑΝΤΙΚΑ | 15130000 Productos cárnicos | €7,175 |
| 7 | ΜΠΥΡΕΣ | 15961000 Cerveza | €910 |
| 8 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΚΡΕΑΤΑ | 15110000 Carne | €35,285 |
| 9 | ΕΛΑΙΑ | 15411100 Aceites vegetales | €5,777 |
| 10 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | €2,244 |
| 11 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΕΙΔΗ | 15221000 Pescado congelado | €15,733 |
| 12 | ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ-ΜΑΝΑΒΙΚΗΣ | 03221000 Hortalizas | €29,000 |
Award criteria
- Price — ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00225833-2025 · 8 April 2025
- OJS · 69/2025 · 8 April 2025
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ