ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2025 Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 352894
Buyer: ΕΙΔΙΚΟ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
- Published
- 17 June 2024
- Submission deadline
- 19 July 2024, 00:00
- Estimated value
- €212,973
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00357678-2024
- Reference
- 148a17e5-c637-4b79-a686-fe7d48188829
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΕΤΟΥΣ 2025 ΓΙΑ ΤΟ ΣΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ | 15110000 Carne | €31,020 |
| 2 | ΕΙΔΗ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €8,060 |
| 3 | ΑΥΓΑ | 03142500 Huevos | €11,000 |
| 4 | ΕΙΔΗ ΤΥΡΟΚΟΜΕΙΟΥ | 15540000 Queso | €19,870 |
| 5 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €46,787 |
| 6 | ΑΛΛΑΝΤΙΚΑ | 15130000 Productos cárnicos | €8,435 |
| 7 | ΜΠΥΡΕΣ | 15961000 Cerveza | €980 |
| 8 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΚΡΕΑΤΑ | 15110000 Carne | €36,055 |
| 9 | ΕΛΑΙΑ | 15411100 Aceites vegetales | €4,689 |
| 10 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | €1,786 |
| 11 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΕΙΔΗ | 15221000 Pescado congelado | €14,276 |
| 12 | ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ-ΜΑΝΑΒΙΚΗΣ | 03221000 Hortalizas | €30,015 |
Award criteria
- Price — ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00357678-2024 · 17 June 2024
- OJS · 116/2024 · 17 June 2024
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ