ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 04/2024 ΕΣΗΔΗΣ 345675
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ
- Published
- 5 March 2024
- Submission deadline
- 12 April 2024, 10:00
- Estimated value
- €463,567
- Place of performance
- EL305
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00135284-2024
- Reference
- e4eb9c9b-6c44-4727-af6d-7278948278de
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24111500Gases medicinales
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 04 2024 ΗΔΑΔ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΕΡΙΩΝ ΕΣΗΔΗΣ 345675
Award criteria
- Price — πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει της προσφερόμενης τιμής
Official publications
- TED · 00135284-2024 · 5 March 2024
- OJS · 46/2024 · 5 March 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ
- Αποξήλωση, Προμήθεια και εγκατάσταση πέντε (5) νέων Κεντρικών Κλιματιστικών Μονάδων (ΚΚΜ) Χειρουργείου
- ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΨΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ» ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ (ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ)
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΙΜΑΤΟΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΕΥΜΑΤΩΝ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ 06/2024 ΕΣΗΔΗΣ 346826
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ 06/2024 ΕΣΗΔΗΣ 346826