ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 01/2025
Buyer: ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΔΡΑΜΑΣ
- Published
- 20 May 2025
- Submission deadline
- 27 June 2025, 13:00
- Estimated value
- €696,787
- Place of performance
- ΓΡΕΒΕΝΑ, EL531
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00322304-2025
- Reference
- 0809dae4-2efe-4cf8-b97a-91000de7439a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 01/2025 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2026
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00322304-2025 · 20 May 2025
- OJS · 96/2025 · 20 May 2025