ΔΙΑΚ. 33/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
- Published
- 31 December 2025
- Submission deadline
- 16 February 2026, 15:00
- Estimated value
- €619,453
- Place of performance
- EL653
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00869418-2025
- Reference
- 7ad42937-9b92-4688-8e28-a8a7c44328ce
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696300Reactivos químicos
Description
Διακήρυξη Ανοικτού Διεθνή Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού προμήθειας Αντιδραστηρίων Βιοχημικών Εξετάσεων για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Μεσσηνίας (Οργανική Μονάδα Καλαμάτα)
Official publications
- TED · 00869418-2025 · 31 December 2025
- OJS · 252/2025 · 31 December 2025