Διακ. 24/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
- Published
- 28 August 2024
- Submission deadline
- 30 September 2024, 15:00
- Place of performance
- EL653
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00514487-2024
- Reference
- 622713a1-0d9f-4b62-9de2-e49e07282d8b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09111200Combustibles derivados del carbón
Description
Διακήρυξη Ανοικτού Διεθνή Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την προμήθεια ΚΑΥΣΙΜΩΝ, για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Μεσσηνίας
Official publications
- TED · 00514487-2024 · 28 August 2024
- OJS · 167/2024 · 28 August 2024