Διακ. 08/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
- Published
- 18 March 2024
- Submission deadline
- 26 April 2024, 15:00
- Place of performance
- EL653
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00161808-2024
- Reference
- f7ae3877-36d0-4b56-b319-19b92c1728dc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90524100Servicios de recogida de desechos clínicos
Description
Διακήρυξη Ανοικτού Διεθνή Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών ΑΠΟΚΟΜΙΔΗΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ, για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Μεσσηνίας
Official publications
- TED · 00161808-2024 · 18 March 2024
- OJS · 55/2024 · 18 March 2024