ΔΕΑ-525117-Παροχή υπηρεσιών υποστήριξης λειτουργίας DWDM (DWDM Operation Support Services)
Buyer: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)
- Published
- 4 December 2025
- Submission deadline
- 7 January 2026, 14:00
- Estimated value
- €1,700,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00806772-2025
- Reference
- c11a40d1-80d0-496f-9180-b1f3ab8f54d7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72253200Servicios de apoyo a sistemas
- 72315000Servicios de gestión de redes de datos y servicios de apoyo
Description
Αντικείμενο της παρούσας Διακήρυξης είναι η παροχή υπηρεσιών υποστήριξης λειτουργίας DWDM (DWDM Operation Support Services). Στο πλαίσιο της ενίσχυσης και ενδυνάμωσης του ΝΟC του ΑΔΜΗΕ, για την διασφάλιση της ομαλής και αποδοτικής λειτουργίας του δικτύου DWDM (DWDM Operation Support Services), της GRID TELECOM απαιτείται η προμήθεια εξειδικευμένων υπηρεσιών υποστήριξης λειτουργίας DWDM από τον κατασκευαστή του εξοπλισμού Huawei
Official publications
- TED · 00806772-2025 · 4 December 2025
- OJS · 234/2025 · 4 December 2025
Other tenders from ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)
- Προμήθεια υλικών και πλήρης κατασκευή της εναέριας Γ.Μ. 400kV ΚΥΤ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ – ΚΥΤ ΦΙΛΙΠΠΩΝ
- ΔΕΑ-526031-Παροχή Υπηρεσιών συντήρησης και τεχνικής υποστήριξης του Μηχανογραφικού Συστήματος GIS του ΑΔΜΗΕ για τα έτη 2027 & 2028
- ΔΕΑ-525149
- ΔΕΑ-526073_ΠΑΡΟΧΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΛΥΣΕΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΡΙΣΙΜΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΟΤ (FW, NDR)
- Προμήθεια υλικών και πλήρης κατασκευή της εναέριας Γ.Μ. 400kV ΚΥΤ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ – ΚΥΤ ΦΙΛΙΠΠΩΝ
- ΔΕΑ 42461 - Μελέτη, προμήθεια εξοπλισμού και εγκατάσταση (έργο με το κλειδί στο χέρι) ενός ΚΥΤ 400/150/20 kV στην περιοχή Ρουφ Αθηνών
- ΔΕΑ-526078_Παροχή υπηρεσιών για τον σχεδιασμό, υλοποίηση και λειτουργία ψηφιακού περιβάλλοντος και την επιχειρησιακή υποστήριξη της…
- ΔΕΑ 407607
- ΔΕΑ-403511 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΑΓΩΓΩΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΗ ΟΠΤΙΚΗ ΙΝΑ (OPGW) ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΩΝ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΩΝ OPGW»
- ΔΕΑ 407610 - Προμήθεια δύο (2) ολοκληρωμένων συνεπτυγμένων δομημένων στοιχείων υποσταθμού 170 kV