DAS Computers, servers en toebehoren - 2025 Q1Q2 opdrachten gegund
Buyer: Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond
- Published
- 3 November 2025
- Estimated value
- €227,060
- Procedure
- Negotiated procedure
- Notice number
- 00724863-2025
- Reference
- 8cc78a77-e41d-4fe8-9192-233eab9690cb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
Description
Dit betreft alleen de publicatie van de gegunde opdrachten in de periode Q1 en Q2 van 2025 vanuit de "DAS computers, servers en toebehoren" met referentie TN455360. De totale gegunde waarde van drie DAS opdrachten bij elkaar opgeteld is € 405.100,- ex btw
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | DAS opdracht 2025-392690 | 30200000 Equipo y material informático | €227,060 |
| 2 | DAS opdracht 2025-501102 | 30200000 Equipo y material informático | €16,185 |
| 3 | DAS opdracht 2025-574743 | 30200000 Equipo y material informático | €206,855 |
Award criteria
- Price — De opdracht wordt gegund op grond van de laagste prijs.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Het IT BV | €227,060 | — |
| SLTN IT Products B.V. | €206,855 | — |
| SLTN IT Products B.V. | €16,185 | — |
Official publications
- TED · 00724863-2025 · 3 November 2025
- OJS · 211/2025 · 3 November 2025
Other tenders from Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond
- EA Bouwkundig advies Huisvesting
- Zonnepanelen en Energieopslag
- Levering van Test Strips ten behoeve van de bepaling van HS Troponine I
- Bepakkings- en oefenmaterialen
- Textielverzorging
- Accessoires hartbewakingsmonitoren
- Levering van Test Strips ten behoeve van de bepaling van HS Troponine I
- Outsourcen van de uitvoering van de FLO regeling
- Levering, reparatie en onderhoud van 2 schuimblusvoertuigen
- Flexibele arbeidskrachten 2026