Δ8321
Buyer: ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ A.E. (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.)
- Published
- 3 December 2025
- Submission deadline
- 20 January 2026, 12:00
- Estimated value
- €300,000
- Place of performance
- ΓΑΛΑΤΣΙ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00800921-2025
- Reference
- c333e465-b08c-4702-826c-fbc01fe48833
- Official source
- Official source
CPV codes
- 73100000Servicios de investigación y desarrollo experimental
Description
Αντικείμενο της παρούσας σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών διεξαγωγής δειγματοληψιών από το δίκτυο αποχέτευσης βιομηχανιών και βιοτεχνιών, το αστικό αποχετευτικό δίκτυο της ΕΥΔΑΠ Α.Ε., καθώς και από επιλεγμένα σημεία του δικτύου αποχέτευσης της Ε.ΥΔ.Α.Π, συμπεριλαμβανομένων περιοχών που εντάχθηκαν ή αναμένεται να ενταχθούν στο προσεχές διάστημα (περιοχή Θριασίου-Ελευσίνα-Ασπρόπυργος , Μέγαρα, Κορωπί κτλ.) για χρονικό διάστημα τριών (3) ετών (πλην του μηνός Αυγούστου εκάστου έτους), σε καθημερινή βάση (Δευτέρα έως Παρασκευή), σύμφωνα με τα όσα αναλυτικά περιγράφονται στο Παράρτημα Ι (Αναλυτική Περιγραφή Φυσικού και Οικονομικού Αντικειμένου της Σύμβασης) της παρούσας διακήρυξης.
Award criteria
- Price — Τιμή
Official publications
- TED · 00800921-2025 · 3 December 2025
- OJS · 233/2025 · 3 December 2025
Other tenders from ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ A.E. (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.)
- Ε-905
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. ΜΕ ΤΑΞΙ ΚΑΙ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ
- Δ8479
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 240.000 ΛΙΤΡΩΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ (DIESEL) ΓΙΑ ΣΚΟΠΟΥΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 240.000 ΛΙΤΡΩΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ (DIESEL) ΓΙΑ ΣΚΟΠΟΥΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.
- Μ-217
- Ε-915
- Δ8464
- Δ8497
- Δ8107