Δ19/2025-ΣΑΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΟΝ
- Published
- 3 April 2025
- Submission deadline
- 14 May 2025, 23:59
- Estimated value
- €536,527
- Place of performance
- Χαϊδάρι, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00215309-2025
- Reference
- fe6cbae0-54ab-4b9b-8380-432b93b98a0d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141610Bolsas de recogida
Description
Διακήρυξη Διεθνούς Ανοιχτού Ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια Σάκων ειδικής χρήσεως (CPV: 33141610-9), προϋπολογισμού 536.526,80€ μη συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. για δύο (2) έτη, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής και με δικαίωμα μονομερούς παράτασης της σύμβασης για χρονικό διάστημα δώδεκα (12) μηνών σε περίπτωση μη εξάντλησης των ποσοτήτων
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 1 | 33141610 Bolsas de recogida | €130,098 |
| 2 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 2 | 33141610 Bolsas de recogida | €4,450 |
| 3 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 1 | 33141610 Bolsas de recogida | €131,100 |
| 4 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 2 | 33141610 Bolsas de recogida | €82,755 |
| 5 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 3 | 33141610 Bolsas de recogida | €14,772 |
| 6 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 4 | 33141610 Bolsas de recogida | €7,578 |
| 7 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 5 | 33141610 Bolsas de recogida | €2,900 |
| 8 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 6 | 33141610 Bolsas de recogida | €2,935 |
| 9 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 7 | 33141610 Bolsas de recogida | €49,176 |
| 10 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 8 | 33141610 Bolsas de recogida | €59,400 |
| 11 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 9 | 33141610 Bolsas de recogida | €36,600 |
| 12 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 10 | 33141610 Bolsas de recogida | €10,000 |
| 13 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 11 | 33141610 Bolsas de recogida | €1,525 |
| 14 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 12 | 33141610 Bolsas de recogida | €1,908 |
| 15 | Δ19/2025 - ΤΜΗΜΑ 3 - Α/Α 13 | 33141610 Bolsas de recogida | €1,330 |
Official publications
- TED · 00215309-2025 · 3 April 2025
- OJS · 66/2025 · 3 April 2025
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΟΝ
- Δ70/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ CA ΜΑΣΤΟΥ
- Δ19/2026 - ΠΛΥΣΙΜΟ & ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΑΚΑΘΑΡΤΟΥ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
- Συντήρηση και τεχνικής υποστήριξη των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, υποσταθμών μέσης και χαμηλής τάσης του Νοσοκομείου
- Προμήθεια Αντιδραστηρίων για το Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών
- Δ22/2026-ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ
- Προμήθεια αντιδραστηρίων/αναλωσίμων με συνοδό εξοπλισμό για τις ανάγκες του Εργαστηρίου Κλινικής Μικροβιολογίας
- Δ19/2025-ΣΑΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
- Προμήθεια αντιδραστηρίων/αναλωσίμων με συνοδό εξοπλισμό για τις ανάγκες του Εργαστηρίου Κλινικής Μικροβιολογίας
- Δ08/2024ΔΔ
- Δ22/2026-ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ