El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Δ.9/2025

Buyer: Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών - Αρεταίειο Νοσοκομείο

Published
12 September 2025
Submission deadline
17 October 2025, 14:00
Estimated value
€218,170
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00595773-2025
Reference
e7098fed-210d-44f4-885f-6ae9bce00e9e
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη για την προμήθεια ιατρικού ρουχισμού μιας χρήσης, ιατρικής γάζας, επιδέσμων και διαφόρων ειδών υγειονομικού υλικού

Lots (68)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 TMHMA 1
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €2,560
2 TMHMA 2
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €500
3 TMHMA 3
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €32
4 TMHMA 4
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €5,400
5 TMHMA 5
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €995
6 TMHMA 6
EL303
33198000 Artículos de papel para hospital €4,140
7 TMHMA 7
EL303
33198000 Artículos de papel para hospital €6,880
8 TMHMA 8
EL303
33198000 Artículos de papel para hospital €1,720
9 TMHMA 9
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €725
10 TMHMA 10
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €2,340
11 TMHMA 11
EL303
33198000 Artículos de papel para hospital €11,310
12 TMHMA 12
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €289
13 TMHMA 13
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €85
14 TMHMA 14
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €4,500
15 TMHMA 15
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €1,600
16 TMHMA 16
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €1,700
17 TMHMA 17
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €72
18 TMHMA 18
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €680
19 TMHMA 19
EL303
33141760 Férulas €310
20 TMHMA 20
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €1,200
21 TMHMA 21
EL303
33141110 Apósitos €2,700
22 TMHMA 22
EL303
33141110 Apósitos €1,460
23 TMHMA 23
EL303
33198000 Artículos de papel para hospital €2,967
24 TMHMA 24
EL303
33199000 Vestuario médico €59,500
25 TMHMA 25
EL303
33199000 Vestuario médico €12,990
26 TMHMA 26
EL303
33141110 Apósitos €174
27 TMHMA 27
EL303
33141110 Apósitos €164
28 TMHMA 28
EL303
33141125 Material para suturas quirúrgicas €279
29 TMHMA 29
EL303
33141125 Material para suturas quirúrgicas €440
30 TMHMA 30
EL303
33192000 Mobiliario para uso médico €900

Award criteria

Official publications

Other tenders from Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών - Αρεταίειο Νοσοκομείο