Δ.2/2025
Buyer: Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών - Αρεταίειο Νοσοκομείο
- Published
- 11 June 2025
- Submission deadline
- 16 July 2025, 14:00
- Estimated value
- €171,213
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00374573-2025
- Reference
- 8473b016-09f9-446e-aec2-cfad634f121c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24931250Medios de cultivo
- 33141123Contenedores para material usado punzante o cortante
- 33141613Bolsas para sangre
- 33141620Carteras sanitarias
- 33793000Artículos de vidrio para laboratorio
- 38437000Pipetas de laboratorio y sus accesorios
- 38519650Platinas de microscopio
- 39225730Redomas
Description
Διακήρυξη για την προμήθεια ορισμένων ειδών αναλωσίμου υλικού εργαστηρίων
Lots (148)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | TMHMA 1 | 42514310 Filtros de aire | €3,667 |
| 2 | TMHMA 2 | 33141613 Bolsas para sangre | €7,650 |
| 3 | TMHMA 3 | 33141620 Carteras sanitarias | €1,342 |
| 4 | TMHMA 4 | 33141620 Carteras sanitarias | €36 |
| 5 | TMHMA 5 | 33141123 Contenedores para material usado punzante o cortante | €105 |
| 6 | TMHMA 6 | 33141123 Contenedores para material usado punzante o cortante | €4,892 |
| 7 | TMHMA 7 | 33141123 Contenedores para material usado punzante o cortante | €671 |
| 8 | TMHMA 8 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €4,660 |
| 9 | TMHMA 9 | 39225730 Redomas | €1,530 |
| 10 | TMHMA 10 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €1,280 |
| 11 | TMHMA 11 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €322 |
| 12 | TMHMA 12 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €650 |
| 13 | TMHMA 13 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €564 |
| 14 | TMHMA 14 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €644 |
| 15 | TMHMA 15 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €797 |
| 16 | TMHMA 16 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €900 |
| 17 | TMHMA 17 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €1,080 |
| 18 | TMHMA 18 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €1,300 |
| 19 | TMHMA 19 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €2,280 |
| 20 | TMHMA 20 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €2,280 |
| 21 | TMHMA 21 | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €65 |
| 22 | TMHMA 22 | 39225730 Redomas | €4,088 |
| 23 | TMHMA 23 | 39225730 Redomas | €11,644 |
| 24 | TMHMA 24 | 39225730 Redomas | €800 |
| 25 | TMHMA 25 | 39225730 Redomas | €1,050 |
| 26 | TMHMA 26 | 39225730 Redomas | €1,500 |
| 27 | TMHMA 27 | 39225730 Redomas | €8,000 |
| 28 | TMHMA 28 | 39225730 Redomas | €500 |
| 29 | TMHMA 29 | 39225730 Redomas | €750 |
| 30 | TMHMA 30 | 39225730 Redomas | €7,500 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00374573-2025 · 11 June 2025
- OJS · 110/2025 · 11 June 2025
Other tenders from Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών - Αρεταίειο Νοσοκομείο
- Προμήθεια και εγκατάσταση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού προς κάλυψη των αναγκών του Α΄ Εργαστηρίου Ακτινολογίας του Αρεταιείου Νοσοκομείου…
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Δ.8/2026
- Προμήθεια και εγκατάσταση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού προς κάλυψη των αναγκών του Α΄ Εργαστηρίου Ακτινολογίας του Αρεταιείου Νοσοκομείου…