Byggledare till Sydvatten
Buyer: Sydvatten Aktiebolag
- Published
- 30 November 2023
- Submission deadline
- 9 January 2024, 23:59
- Estimated value
- 50,000,000 kr
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00727155-2023
- Reference
- a0cb1cf0-1bdc-43e4-b337-3f7eeb8ca033
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
- 71530000Servicios de consultoría en materia de construcción
Description
Uppdraget omfattar tekniska konsulttjänster inom VA, anläggning och/eller husbyggnad som byggledare. Dess natur beror på projektet och arbetsbeskrivningen avtalas inför varje avrop men arbetsuppgifterna kommer främst att innebära sedvanliga byggledaruppgifter. Ersättning för anbudsgivning utgår ej.
Official publications
- TED · 00727155-2023 · 30 November 2023
- OJS · 231/2023 · 30 November 2023