Biuro baldų pirkimas
Buyer: Kauno miesto savivaldybės administracija
- Published
- 12 November 2024
- Place of performance
- Kaunas, LT022
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00688200-2024
- Reference
- ba712868-5dc2-4051-9aae-2ea3b66ce068
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39151000Mobiliario diverso
Description
Kauno miesto savivaldybės administracija atlieka konkretaus pirkimo „Biuro baldų pirkimas“ procedūras, anksčiau sukurtos DPS pagrindu. Skelbimas apie pirkimą, kuriuo sukurta DPS, skelbtas CVP IS 2024-06-02, pirkimo numeris 724430. Šiuo konkrečiu pirkimu siekiamas įsigyti biuro baldus, nurodytus techninėje specifikacijoje (konkretaus pirkimo sąlygų 2 priedas) ir techninėje specifikacijoje nenurodytus, tačiau su pirkimo objektu susijusius baldus, atitinkančius joje nustatytus reikalavimus, įskaitant baldų brėžinių parengimą, baldų pagaminimą, pristatymą, sunešimą ir surinkimą. Preliminarūs planuojamų įsigyti baldų kiekiai nurodyti Pasiūlymo formoje (konkretaus pirkimo sąlygų 1 priedas).
Award criteria
- Price — Žr. pirkimo dokumentuose
- Quality — Žr. pirkimo dokumentuose
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB „Eigida“ | €72,727 | — |
Official publications
- TED · 00688200-2024 · 12 November 2024
- OJS · 220/2024 · 12 November 2024
Other tenders from Kauno miesto savivaldybės administracija
- Biuro baldų, skirtų Kauno miesto savivaldybės administracijai pirkimas (tarpt.)
- Lapuočių medžių sodinukų, jų pasodinimo ir 36 mėn. priežiūros pirkimas (tarpt.)
- Panemunės baseino valymo paslaugų pirkimas (tarptautinis, atviras)
- Oro kondicionavimo sistemų įrengimo Kauno lopšeliui-darželiui „Dobilėlis“ darbų konkretus pirkimas, atliekamas dinaminės pirkimo sistemos…
- Oro kondicionavimo sistemų įrengimo Kauno lopšeliui - darželiui "Čiauškutis" darbų, atliekamo dinaminės pirkimo sistemos pagrindu,…
- Kauno miesto susisiekimo komunikacijų remonto ir rekonstrukcijos darbų (Aleksoto, Panemunės-Šančių, Šilainių ir Vilijampolės ir Žemosios…
- Mokymų pagal Specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos tobulinimo kursų programą paslaugų pirkimas (tarpt.)
- Kauno miesto susisiekimo komunikacijų remonto ir rekonstrukcijos darbų (Centro-Žaliakalnio, Dainavos, Eigulių, Petrašiūnų-Gričiupio…
- Garažų paskirt. pastato (požem. automobilių saugyklos) ir sporto paskirt. inžinerinio statinio (stadiono) statybos bei sporto paskirt.…
- Atvejo vadybos ir su ja susijusių paslaugų teikimo, įgyvendinant Užimtumo didinimo programą, paslaugų pirkimas (tarptautinis)