Αρ.Διακήρυξης 5824/28-1-2025 Προμήθεια ειδών τροφίμων για τη λειτουργία δομών του Δήμου για δύο έτη.
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
- Published
- 22 July 2025
- Estimated value
- €1,254,618
- Place of performance
- Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00478545-2025
- Reference
- 379e6e55-0b92-4fe5-8210-6c78cf191c50
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Προμήθεια ειδών τροφίμων για τις εκδηλώσεις του Τμήματος Κ.Α.Π.Η. του Δήμου, της Διεύθυνσης Κοινωνικής Μέριμνας - Αλληλεγγύης και Δημόσιας Υγείας, για τη λειτουργία των δομών της και της Διεύθυνσης Προσχολικής Αγωγής του Δήμου, για τη λειτουργία των παιδικών και βρεφονηπιακών σταθμών της.για δύο έτη, συνολικής προϋπολογισμθείσας δαπάνης ποσού 1.417.878,68€ (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 13% και 24%).
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 2: Κατεψυγμένα λαχανικά | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €70,858 |
| 2 | Τμήμα 9 : Ψάρια | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €16,601 |
Award criteria
- Cost — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΓΙΑΣ ΤΥΠΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ | €33,872 | — |
| ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΓΙΑΣ ΤΥΠΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ | €8,914 | — |
Official publications
- TED · 00478545-2025 · 22 July 2025
- OJS · 138/2025 · 22 July 2025