Αρ.Διακ. 019/2025.Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός προμήθειας (29) τροχήλατων διανομής κ θερμικής αναγέννησης γευμάτων ασθενών, από τα μαγειρεία στα office διανομής των νοσηλευτικών τμημάτων, συνοδευόμενα από (754) δίσκους κατάλληλους για τοποθέτηση στα εν λόγω τροχήλατα στο ΓΝ Παπαγεωργίου.
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
- Published
- 9 December 2025
- Submission deadline
- 15 January 2026, 14:30
- Estimated value
- €382,258
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00815956-2025
- Reference
- 1213369b-0263-47b6-8093-f8a7cc0cd043
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42512300Unidades de climatización
- 34000000Equipos de transporte y productos auxiliares
Description
Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής, για την προμήθεια είκοσι εννέα (29) τροχήλατων διανομής και θερμικής αναγέννησης γευμάτων ασθενών,συνοδευόμενα από (754) δίσκους κατάλληλους για τοποθέτηση στα εν λόγω τροχήλατα, από τα μαγειρεία στα office διανομής των νοσηλευτικών τμημάτων, προϋπολογισμού 474.000,00 € με Φ.Π.Α., για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου. (CPV:42512300-1, KAE:9700) (CPV:34000000-7, KAE:7110)
Award criteria
- Price — Περιγραφή της μεθόδου που πρέπει να χρησιμοποιηθεί εάν η στάθμιση δε μπορεί να εκφραστεί με κριτήρια. Αιτιολόγηση της μη αναγραφής της στάθμισης των κριτηρίων ανάθεσης.
Official publications
- TED · 00815956-2025 · 9 December 2025
- OJS · 237/2025 · 9 December 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
- Αρ. Διακήρυξης 010/2026
- Αρ. Διακήρυξης 016/2025
- Αρ.Διακήρυξης 009/2025 Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός, για την προμήθεια των ειδών : «Αγγειακές προθέσεις» και «Υλικά…
- Αρ.Διακήρυξης 009/2025 Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός, για την προμήθεια των ειδών : «Αγγειακές προθέσεις» και «Υλικά…
- Αρ. Διακήρυξης 028/2024 Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός για την προμήθεια των ειδών: «Νοσοκομειακά είδη από χαρτί – Ιματισμός και…
- Αρ. Διακήρυξης 009/2026
- Αρ. Διακήρυξης 002/2026
- Αρ.Διακήρυξης 009/2025 Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός, για την προμήθεια των ειδών : «Αγγειακές προθέσεις» και «Υλικά…
- Διενέργεια διεθνή ανοικ.ηλεκτρ.διαγωνισμού, με κριτήριο κατακύρωσης τη πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της βέλτιστης…
- Διενέργεια διεθνoύς, ανοικ. ηλεκτρ. διαγωνισμού, για την επιλογή αναδόχου για τις υπηρεσίες καθαριότητας - απολύμανσης, συντήρησης πρασίνου…