ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟΥ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
- Published
- 2 October 2024
- Submission deadline
- 8 November 2024, 14:00
- Estimated value
- €544,790
- Place of performance
- ΔΡΑΜΑ, EL514
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00593158-2024
- Reference
- 791e3f42-b1f3-4ec9-8793-6513c151572e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696200Reactivos para análisis de sangre
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αριθμ. 24η / 2024 ΔΙΕΘΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ Για την Ετήσια Προμήθεια ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟΥ (+ 01 Έτος Προαίρεση)
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ
Official publications
- TED · 00593158-2024 · 2 October 2024
- OJS · 192/2024 · 2 October 2024