ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ: Α) ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΤΩΝ, Β) ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ Γ) ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΤΚΕ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΡΤΑΣ
- Published
- 9 September 2025
- Submission deadline
- 24 October 2025, 17:00
- Estimated value
- €192,130
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00586027-2025
- Reference
- b80fa72d-da29-4bbd-8fe8-ff97b6c12ead
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696200Reactivos para análisis de sangre
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ Δ.Σ. 50/2025 ΑΝΟΙΚΤΟY ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟY ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ: Α) ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΤΩΝ, Β) ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ Γ) ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΤΚΕ», (CPV:33696200-7) ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν.ΑΡΤΑΣ, ΣΥΝΟΛΙΚΟΥ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ :209.205,40€ ΣΥΜ/ΝΟΥ ΦΠΑ, ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ, ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ ΜΕ ΜΟΝΟΜΕΡΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗ ΛΗΞΗ ΑΥΤΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΚΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΟΣΟ.Δ.Σ. 50/2025, Α/Α ΣΥΣΤ. 376561
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Α.ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ (ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ) | 33696200 Reactivos para análisis de sangre | €131,000 |
| 2 | Β.ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ ΠΗΞΗΣ (ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ) | 33696200 Reactivos para análisis de sangre | €54,590 |
| 3 | Γ.ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΚΑΘΙΖΗΣΗΣ ΕΡΥΘΡΩΝ (Τ.Κ.Ε.) ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ) | 33696200 Reactivos para análisis de sangre | €6,540 |
| 4 | Lot 4 | — | €192,130 |
Official publications
- TED · 00586027-2025 · 9 September 2025
- OJS · 172/2025 · 9 September 2025