ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΛΙΜΕΝΟΣ ΒΟΛΟΥ Α.Ε.
- Published
- 30 August 2024
- Submission deadline
- 7 October 2024, 23:59
- Estimated value
- €640,000
- Place of performance
- ΒΟΛΟΣ, EL613
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00521357-2024
- Reference
- 7e03daef-c3f5-4a12-9585-da4958c7e655
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50246000Servicios de mantenimiento de equipo portuario
Description
ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάση τιμής
Official publications
- TED · 00521357-2024 · 30 August 2024
- OJS · 169/2024 · 30 August 2024