ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΥΛΙΚΑ Τ/Ν
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
- Published
- 8 March 2024
- Submission deadline
- 22 April 2024, 14:00
- Estimated value
- €507,931
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00141850-2024
- Reference
- 299572f0-dec9-4d05-a8bf-6b58e7acdeaa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33181500Productos consumibles para uso renal
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αριθμ. 11η / 2024 ΔΙΕΘΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ Για την 18ΜΗΝΗ Προμήθεια ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα προσφορά από οικονομική άποψη, βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00141850-2024 · 8 March 2024
- OJS · 49/2024 · 8 March 2024