El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union ServicesFramework agreement

Acord-cadru de achiziție publica de servicii de doborâre mecanica si taiere corectie mecanica cu alpinisti utilitari, cu valabilitate de 3 ani de la data atribuirii

Buyer: SC GOSPODARIRE URBANA SRL

Published
23 October 2024
Procedure
Open procedure
Lots
1
Notice number
00643100-2024
Reference
c476f0fa-c602-499c-821b-630dc2bc0c11
Official source
Official source

CPV codes

Description

Atribuirea unui acord cadru de servicii pentru doborâre si taiere corectie mecanica,a arborilor cu alpinisti utilitari cu valabilitate de 3 ani de la data atribuirii. Cod CPV : 77341000-2 Elagaj la arbori Cod CPV: 77211400-6 Servicii de taiere a arborilor; Cod CPV: 77211400-6 Servicii de taiere a arborilor; Prezenta procedura de atribuire , respectiv „Doborare/fasonare mecanică a arborilor cu alpiniști utilitari de pe raza mun. Galati [arbori din mun Galați amplasați în zone unde utilajele mecanice (macara. PRB, etc.) nu au acces)]”, asa cum rezulta din Anuntul de participare nr. CN1036884/17.11.2021, a facut obiectul Lotului nr. 4 al procedurii de licitatie publica pentru atribuirea Acord –cadru de servicii de doborare mecanica, taiere corectie mecanic, alpinism utilitar cu valabilitate de 3 ani de la data atribuirii. In conditiile in care, ca răspuns la anunțul de participare nr. CN1036884/17.11.2021, aferent Lotului nr. 4, niciun operator economic nu a depus oferta, motiv pentru care, in temeiul art. 212 alin. (1) lit. a) teza I din Legea nr. 98/2016 atribuirea acestui lot a fost anulata, prezenta procedura reprezentand practic reluarea atribuirii lotul n…

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
ECONATURALIA SRL 1,473,000 RON
ECONATURALIA SRL 1,473,000 RON
NG IBERIA 74 SRL 1,473,000 RON
NG IBERIA 74 SRL 1,473,000 RON
ECONATURALIA SRL 1,473,000 RON
NG IBERIA 74 SRL 1,473,000 RON
ECONATURALIA SRL 1,473,000 RON
NG IBERIA 74 SRL 1,473,000 RON
ECONATURALIA SRL 500,000 RON
NG IBERIA 74 SRL 500,000 RON

Official publications