736108_VMKL 34494-1 Kraujas ir jo komponentai (atviras konkursas)
Buyer: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
- Published
- 10 April 2025
- Estimated value
- €1,524,069
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00231754-2025
- Reference
- 4c834f01-6cdb-4149-94cc-1a3d303b5f6d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141510Productos sanguíneos
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-08-28 paskelbto pirkimo Nr. 736108 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: xxxxx. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Eritrocitai be leukocitų pridėtiniame tirpale (1 V = 250 ml ± 50 ml). Galiojimo laikas - ne mažiau 2-jų savaičių nuo prekės pristatymo dienos | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 2 | Nuplauti eritrocitai (1 V = 280 ml ± 60 ml). Galiojimo laikas iki 24 valandų nuo paruošimo | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 3 | Šviežiai užšaldyta plazma (1 V = 220 ml ± 50 ml). Galiojimo laikas - ne mažiau 6-ių mėn. nuo prekės pristatymo dienos | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 4 | Krioprecipitatas (1 V = 30 - 40 ml). Galiojimo laikas - ne mažiau 2-jų savaičių nuo prekės pristatymo dienos | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 5 | Sukauptieji trombocitai, gauti iš konservuoto kraujo be leukocitų (trombocitų skaičius vienete ne mažesnis kaip 2x1011) / sukauptieji trombocitai, gauti iš konservuoto kraujo, be leukocitų pridėtiniame tirpale (trombocitų skaičius vienete ne mažesnis kaip 2x1011) | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 6 | Trombocitai, gauti aferezės būdu, be leukocitų (trombocitų skaičius ne mažesnis kaip 200 x (109) vienete. Galiojimo laikas – ne mažiau 1-os dienos nuo prekės pristatymo dienos | 33141510 Productos sanguíneos | — |
| 7 | Eritrocitai be leukocitų pridėtiniame tirpale, apšvitinti intrauterinėms ir naujagimių pakaitinėms transfuzijoms (1 V = 250 ml ± 50 ml), galiojimo laikas iki 24 val. | 33141510 Productos sanguíneos | — |
Award criteria
- Price — Žr. pirkimo dokumentus
- Quality — Žr. pirkimo dokumentus
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| VšĮ Nacionalinis kraujo centras | €1,391,520 | — |
| VšĮ Nacionalinis kraujo centras | €49,500 | — |
| VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos | €37,652 | — |
| Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos | €24,480 | — |
| VšĮ Nacionalinis kraujo centras | €6,540 | — |
| VšĮ Nacionalinis kraujo centras | €4,680 | — |
Official publications
- TED · 00231754-2025 · 10 April 2025
- OJS · 71/2025 · 10 April 2025
Other tenders from Vilniaus miesto savivaldybės administracija
- KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ SRAUTE SUSIDARANČIŲ MIŠRIŲ KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ RŪŠIUOJAMOJO SURINKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE IR JŲ…
- Šv. Onos skvero tvarkymas, Maironio g. ir B. Radvilaitės g. kapitalinis remontas ir rekonstravimas (Atviras tarptautinis pirkimas)
- A. Goštauto g. dalies statyba kairėje Neries krantinėje nuo Žaliojo tilto iki Baltojo tilto (Atviras tarptautinis pirkimas)
- VMKL-55735-8 MEDICININĖ ĮRANGA, NAUJAM OPERACINĖS BLOKUI (ECHOSKOPAI IR KITA ĮRANGA) (Atviras tarptautinis pirkimas)
- KP-3908 Reagentai ir eksploatacinės medžiagos bendro hematologinio tyrimo atlikimui bei įrangos įsigijimas panaudos būdu (Atviras…
- VMKL-55735-10 Medicininė įranga, naujam operaciniam blokui (anestezijos aparatai su priedais) (Atviras tarptautinis pirkimas)
- Internetinių svetainių ir programų palaikymo, tobulinimo, priežiūros ir naujų interneto svetainių kūrimo paslaugos (Atviras tarptautinis…
- Turizmo skatinimo kampanijos oro bendrovių kanaluose (atviras projekto konkursas)
- NVP-71184 Odontologinė įranga (Atviras tarptautinis pirkimas)
- KP-3662 ECHOSKOPAI (Atviras tarptautinis pirkimas)