7_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_3.lehívás
Buyer: Aktív Magyarország Fejlesztési Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
- Published
- 7 June 2024
- Lots
- 1
- Notice number
- 00336962-2024
- Reference
- b6a0fa70-5692-441a-96bf-5bcfdb30b9f4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71320000Servicios de diseño técnico
Description
Ajánlatkérő 2021.02.19. napján 2021/S 035-086889 azonosítószámon közzétett ajánlati felhívással közbeszerzési eljárást indított "Kerékpárforgalmi létesítmények tervezése” tárgyában. A közbeszerzési eljárás eredményeként 2021.06.01. napján három keretmegállapodást kötött. Jelen közbeszerzési eljárás a „Kerékpárforgalmi létesítmények tervezése Közép Magyarország területén” tárgyú tervezési keretmegállapodás alapján, 11 ajánlati részben, az alábbi tervezési feladatok ellátása irányául: 1. rész: Fadd-Dombori Üdülőtelep kerékpározható közutak tervezése 2. rész: Géderlak belterület és kompkikötő közötti kerékpározható közutak tervezése 3. rész: Solt belterületi kerékpárúti kapcsolatai kerékpározható közutak tervezése 4. rész: Paks – Csámpa, Dunaszentgyörgy és Tengelic közötti kerékpározható közutak tervezése 5. rész: Szekszárd és Tolna közötti kerékpározható közutak tervezése 6. rész: Paks, Györköny és Pusztahencse közötti kerékpározható közutak tervezése 7. rész: Pusztahencse és Tengelic közötti kerékpározható közutak tervezése 8. rész: Kiskőrös és Kecel közötti kerékpározható közutak tervezése 9. rész: Diósjenő és Nagyoroszi Pénzásás közötti erdészeti út karbantartásának tervezé…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Cívis Komplex Mérnök Korlátolt Felelősségű Társaság | 61,450,682 Ft | — |
Official publications
- TED · 00336962-2024 · 7 June 2024
- OJS · 110/2024 · 7 June 2024
Other tenders from Aktív Magyarország Fejlesztési Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
- Nyomdai szolgáltatások nyújtása_2025
- Nyomdai szolgáltatások nyújtása_2025
- 6_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_2.lehívás
- 7_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_3.lehívás
- 6_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_2.lehívás
- 7_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_3.lehívás
- 6_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_2.lehívás
- 6_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_2.lehívás