6_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_2.lehívás
Buyer: Aktív Magyarország Fejlesztési Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
- Published
- 3 April 2024
- Lots
- 1
- Notice number
- 00195849-2024
- Reference
- 8ea0a82b-23a0-4ebb-a97a-0b007cc7de1f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71320000Servicios de diseño técnico
Description
Ajánlatkérő 2021.02.19. napján 2021/S 035-086889 azonosítószámon közzétett ajánlati felhívással közbeszerzési eljárást indított "Kerékpárforgalmi létesítmények tervezése” tárgyában. A közbeszerzési eljárás eredményeként 2021.06.01. napján három keretmegállapodást kötött. Jelen közbeszerzési eljárás a „Kerékpárforgalmi létesítmények tervezése Közép Magyarország területén” tárgyú tervezési keretmegállapodás alapján, 8 ajánlati részben, az alábbi tervezési feladatok ellátása irányául: 1. rész: Páty és Biatorbágy közötti kerékpározható közutak tervezése 2. rész: Töröl és Szigetújfalu közötti kerékpározható közutak tervezése 3. rész: Solt és a Teleki kastély közöttikerékpározható közutak tervezése 4. rész: Dunaföldvár és Bölcske közötti kerékpározható közutak tervezése 5. rész: Paks, Atomerőmű déli bejáró és az Atomerőmű halastavak közötti kerékpározható közutak tervezése 6. rész: Bátya és a Duna-gát közötti kerékpározható közutak tervezése 7. rész: Meszes, Duna-part – Kalocsa kerékpározható közutak tervezése 8. rész: Dunapataj és nyárigát közötti kerékpározható közutak tervezése A részenkénti mennyiségi adatokat a felhívás II.2.4 pontja, valamint a műszaki dokumentáció rögzíti.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Cívis Komplex Mérnök Korlátolt Felelősségű Társaság | 12,111,000 Ft | — |
Official publications
- TED · 00195849-2024 · 3 April 2024
- OJS · 66/2024 · 3 April 2024
Other tenders from Aktív Magyarország Fejlesztési Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
- Nyomdai szolgáltatások nyújtása_2025
- Nyomdai szolgáltatások nyújtása_2025
- 6_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_2.lehívás
- 7_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_3.lehívás
- 6_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_2.lehívás
- 7_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_3.lehívás
- 7_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_3.lehívás
- 6_Közép magyarországi régió_ TERVEZÉS_2.lehívás