47/1388/2024 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
- Published
- 24 January 2025
- Submission deadline
- 27 February 2025, 13:00
- Estimated value
- €1,272,618
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00050409-2025
- Reference
- cdc79ed3-a9fd-43ce-a2f5-e3b4917bfe90
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134100Gasoil
- 09135100Petróleo para calefacción
- 09132100Gasolina sin plomo
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προµήθεια καυσίµων για την κίνηση των οχημάτων και των μηχανημάτων έργου και η προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για την κάλυψη των αναγκών των κτιρίων του Δήµου Θερµαϊκού, για διάστημα δύο (2) ετών από την έναρξη της σύμβασης ή μέχρι εξαντλήσεως του οικονομικού αντικειμένου, όπως αναλυτικά περιγράφεται στην 16/2024 μελέτη. Στην προμήθεια περιλαμβάνονται όλα τα οχήματα και μηχανήματα έργου του Δήμου Θερμαϊκού, ενώ έχουν προβλεφθεί και όσα οχήματα ή μηχανήματα έργου πρόκειται να προμηθευτεί ο Δήμος μέσω αγοράς ή παραχώρησης χρήσης, κατά τη διάρκεια του χρόνου ισχύος της σύμβασης που θα συναφθεί, με βάση τη σχετική μελέτη. Κατ’ αναλογία περιλαμβάνεται η προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για κάθε νέο Δημοτικό κτίριο που θα λειτουργήσει κατά τη διάρκεια ισχύος της σύμβασης που θα συναφθεί, με βάση τη σχετική μελέτη.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ Α | 09134100 Gasoil | €405,429 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ Β | 09135100 Petróleo para calefacción | €867,189 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00050409-2025 · 24 January 2025
- OJS · 17/2025 · 24 January 2025