25ТП-Ч19А082 Застраховка „Обща гражданска отговорност“
Buyer: НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- Published
- 30 June 2025
- Submission deadline
- 28 July 2025, 23:59
- Estimated value
- 29,411 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00419105-2025
- Reference
- 0979203e-ae29-497b-a36d-148362064b5e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66516400Servicios de seguros de responsabilidad civil general
Description
В рамките на процедурата за възлагане на обществена поръчка възложителят „Национална електрическа компания“ ЕАД (НЕК ЕАД) цели да избере изпълнител за предоставяне на застрахователни услуги по застраховка „Обща гражданска отговорност“ във връзка с осъществяваните от дружеството лицензионни дейности по Закона за енергетиката. Избраният за изпълнител Застраховател по застраховка "Обща гражданска отговорност" се задължава да покрие в границите на определената застрахователна сума отговорността на Възложителя за причинените от него на трети лица имуществени и неимуществени вреди, които са пряк и непосредствен резултат от застрахователното събитие. Избраният за изпълнител Застраховател следва да обезщети Възложителя в рамките на договорените лимити на отговорност: - За всички суми, които Възложителят е отговорен, съгласно законите на Република България, да заплати като обезщетение за имуществени и неимуществени вреди на трети лица, настъпили в периода на действие на договора при или по повод осъществяване дейността на Възложителя; - За причинена финансова загуба на трети лица, представляваща пряк резултат от настъпване на застрахователно събитие, покрит…
Award criteria
- Price — Показателят за оценка на офертите е предложената застрахователна премия за срока на договора от 24 месеца, в лв., без данък върху застрахователните премии (ДЗП), формирана като произведение от…
Official publications
- TED · 00419105-2025 · 30 June 2025
- OJS · 122/2025 · 30 June 2025
Other tenders from НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- “Използване на търговските платформи на организиран борсов пазар за извършване на сделки за продажба и покупка на електрическа енергия от…
- 25РП-Ч19A206 Доставка на смоли, силикони, лепил и други химични материали за нуждите на НЕК ЕАД
- "Оглед на напорен тръбопровод - ВЕЦ "Тешел"
- „Избор на изпълнител за предоставяне на финансови услуги от кредитни институции за нуждите на НЕК ЕАД“ с включени 3 (три) обособени позиции
- Застраховане на работниците и служителите на НЕК ЕАД, за рисковете „Смърт“, „Трайна загуба на работоспособност“ и „Временна загуба на…
- Доставка на генераторни прекъсвачи 12/3150/50 SF6 към ХГ-1 и ХГ-2 на ВЕЦ „Цанков камък“, реф. № 25ИП-Е50А123
- Застраховане на пътни превозни средства, собственост на НЕК ЕАД
- ПАВЕЦ „Чаира” – Доставка и подмяна на генератори, турбини, основни и спомагателни съоръжения, системи за контрол. Изпитвания и въвеждане в…
- Изготвяне на проекти за експлоатация на язовирни стени „Искър“ и „Кокаляне“– определяне на гранични стойности“
- „Доставка на брандирано облекло“, реф. № 25ТП-У19А254