2025-Συμφωνία – Πλαίσιο για την « ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΜΑΡΚΑΣ VOLVO ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ», Διάρκειας είκοσι τεσσάρων (24) μηνών, με δικαίωμα προαίρεσης
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
- Published
- 18 March 2025
- Submission deadline
- 22 April 2025, 14:00
- Estimated value
- €660,000
- Place of performance
- EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00174835-2025
- Reference
- 5466f156-b9d2-4845-828d-26fe68d813c2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34300000Partes y accesorios para vehículos y sus motores
- 50118400Servicios de reparación de averías y recuperación de vehículos de motor
Description
Το Φυσικό Αντικείμενο της συμφωνίας - πλαίσιο είναι η προμήθεια των απαραίτητων ανταλλακτικών και αναλωσίμων (μηχανών, πλαισίου, κ.λ.π.), των οχημάτων του Δήμου Πειραιά, καθώς και η παροχή των υπηρεσιών πάσης φύσεως επισκευής (με εξαίρεση τις εργασίες που αφορούν στην επισκευή και αντικατάσταση των ταχογράφων ) των οχημάτων του Δήμου Πειραιά σε εξωτερικά συνεργεία συμπεριλαμβανομένων των απαραίτητων ανταλλακτικών και αναλωσίμων, για τις ανάγκες που τυχόν προκύψουν κατά την διάρκεια είκοσι τεσσάρων (24) μηνών, με δυνατότητα προαίρεσης ενός επιπλέον έτους, όπως αναλύεται εκτενώς στο Παράρτημα Α’ « ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ – ΣΥΓΓΡΑΦΗ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ» της διακήρυξης. Η αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο Παράρτημα: Α΄ «Μελέτη» και Β’ «Ενδεικτικός Προϋπολογισμός» της διακήρυξης.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00174835-2025 · 18 March 2025
- OJS · 54/2025 · 18 March 2025