02/2024
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
- Published
- 22 May 2024
- Submission deadline
- 26 June 2024, 15:00
- Estimated value
- €241,935
- Place of performance
- EL521
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00299212-2024
- Reference
- 17bd801c-3462-489d-9119-df07532740f1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85200000Servicios de veterinaria
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΨΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ – ΠΛΑΙΣΙΟ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ, ΓΙA ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΘΑΝΑΤΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΠΤΩΜΑΤΩΝ ΖΩΩΝ, ΠΡΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΠΙΖΩΟΤΙΩΝ ΚΑΙ ΖΩΟΑΝΘΡΩΠΟΝΟΣΩΝ ΤΗΣ ΠΕ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2024-2025-2026
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Εργασίες θανάτωσης. | 85200000 Servicios de veterinaria | €36,290 |
| 2 | Εργασίες διαχείρισης και καταστροφής με υγειονομική ταφή των πτωμάτων των θανατωθέντων ή των νεκρών ζώων ή προϊόντων Ζ.Π, ΖΥΠ, ζωοτροφών, υλικών κ.τ.λ., εντός των ορίων της εκτροφής. | 85200000 Servicios de veterinaria | €36,290 |
| 3 | Εργασίες διαχείρισης ζώντων ασθενών ζώων προς καταστροφή αυτών με αποτέφρωση. | 85200000 Servicios de veterinaria | €48,387 |
| 4 | Εργασίες διαχείρισης πτωμάτων ασθενών ζώων ή Ζωικών Υποπροϊόντων (ΖΥΠ), ζωοτροφών, υλικών κλπ. προς καταστροφή αυτών με αποτέφρωση. | 85200000 Servicios de veterinaria | €120,968 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει βάση τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Official publications
- TED · 00299212-2024 · 22 May 2024
- OJS · 98/2024 · 22 May 2024
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΜΑΘΙΑΣ