El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

01/2025

Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

Published
3 February 2025
Submission deadline
7 March 2025, 14:30
Estimated value
€282,258
Place of performance
EL521
Procedure
Open procedure
Notice number
00071953-2025
Reference
235d366f-b0a3-4786-a3bf-ce89b5664868
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΗΣ ( ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ, ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ ΠΕ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΣ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ (Β΄ΕΞΑΜΗΝΟ) 2025-2026 ΣΥΝΟΛΙΚΟΥ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 350.000,00 ΜΕ ΦΠΑ 24% (282.258,06 ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ).

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
EL521
09135100 Petróleo para calefacción €120,968
2 ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ
EL521
09100000 Combustibles €161,290

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΜΑΘΙΑΣ