Suibministrament i instal·lació de jocs infantils al municipi del Masnou (dividit en tres lots)
Expediente LIC 21/2023 · Ajuntament del Masnou
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament del Masnou (Barcelona). Con valor estimado de 51.400 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-10-25. Expediente LIC 21/2023.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- LIC 21/2023
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament del Masnou
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Otros
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2023-10-10
- Fin de presentación de ofertas
- 2023-10-25
Códigos CPV
- 37535210Columpios para parques infantiles
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| HPC IBÉRICA, S.A. | Formalizado | 8.644 € | — |
| HPC IBÉRICA, S.A. | Formalizado | 18.082 € | — |
| HPC IBÉRICA, S.A. | Formalizado | 18.200 € | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2023-10-10 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2023-11-20 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2023-11-20 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2023-11-20 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2023-12-05 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2023-12-05 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2023-12-05 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament del Masnou
Ver el órgano →- Contracte basat en acord marc de CCDL-ACM: Servei d'elaboració de tres topogràfics per a la plaça Vila de Madrid, el Parc de Vallmora i la modificació del Pla General d'Ordenació Urbana Municipal Sant Jordi (entorns Casa del Marquès i Parc del Llac). AdjudicadaPublicada: 2025-04-01
- Contracte basat en acord marc del CCDL-ACM: Subministrament de material d'enllumenat públic (fanals i lluminàries) del municipi del Masnou. AdjudicadaPublicada: 2025-03-28
- Contracte basat en acord marc del CCDL-ACM per al subministrament d'energia elèctrica de baixa tensió, Lot 2 (Tarifa 3T). AdjudicadaPublicada: 2025-03-27
- Contracte basat en acord marc del CCDL/ACM: Servei de redacció de la memòria tècnica de l'obra de protecció solar del pavelló esportiu municipal. AdjudicadaPublicada: 2025-03-05
- Servei d'atenció al públic del Centre d'Interpretació de la Mina d'aigua i de la Casa de cultura-Oficina de turisme del Masnou i de l'Espai Casinet. (dividit en tres lots) ResueltaPublicada: 2025-02-24
- Contracte basat en l'acord marc del Consell Català pel Desenvolupament Local - Associació Catalana de Municipis, sobre el subministrament de compra d’energia elèctrica de baixa tensió, tarifa 2T, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Lot 1). AdjudicadaPublicada: 2025-02-18
- Subministrament, en règim de lloguer, de cabines sanitàries i urinaris portàtils i serveis d'instal·lació i neteja per a les activitats de l'àrea de Comunitat i Persones de l'Ajuntament del Masnou. ResueltaPublicada: 2025-02-06
- Contracte basat en acord marc del CCDL-ACM: Servei de redacció de l'avantprojecte d’urbanització de la fase 6 del Parc Vallmora per a la implantació d’un pump track. AdjudicadaPublicada: 2025-01-21
- Servei de redacció del projecte d’urbanització de la plaça Vila de Madrid i del carrer del Capità Mirambell del municipi del Masnou. AdjudicadaPublicada: 2025-01-15
- Contracte basat en acord marc del CCDL: Obres d'asfaltatge dels carrers de Fontanills, Navarra i Itàlia del Masnou. AdjudicadaPublicada: 2024-12-20