Subministrament i instal·lació de la telegestió tèrmica i elèctrica per millorar l'eficiència energètica
Expediente X2025000091 · Ajuntament de Gombrèn
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Gombrèn (Girona). Con valor estimado de 12.893 € y presupuesto de 15.600 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-05-29. Expediente X2025000091.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2025000091
- Estado
- Anulada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Gombrèn
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Contrato Menor
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2025-05-19
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-05-29
Códigos CPV
- 32441200Equipo de telemetría y control
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
- Gombrèn, Gerona, Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de Gombrèn
Ver el órgano →- L’objecte del contracte és la realització de les obres del Projecte per l’execució de l’obra civil per mallar la xarxa d’abastament d’aigua potable del municipi de Gombrèn. PublicadaPublicada: 2026-07-31
- Constitueix l'objecte d'aquest contracte els serveis de manteniment i vigilància de la piscina municipal, que inclou el servei de bar de la piscina, i el servei de manteniment dels lavabos de la zona d’autocaravanes, per al període del 24 de juny al 31 d’agost de 2026. EvaluaciónPublicada: 2026-05-13
- L'objecte del contracte és la realització de les obres del Projecte de millora de la xarxa de sanejament en baixa del municipi de Gombrèn EvaluaciónPublicada: 2025-10-30
- El present contracte té per objecte l’execució de les obres incloses en la fase 2 del projecte de “Instal·lació d'energia solar fotovoltaica a la nau Hilados Moto" EvaluaciónPublicada: 2025-07-04
- Millora de la cloració en el municipi de Gombrèn EvaluaciónPublicada: 2025-05-30
- Serveis vigilància i manteniment piscina municipal, temporada 2025 EvaluaciónPublicada: 2025-05-26
- Digitalització i sectorització de la xarxa d''abastament d''aigua del municipi EvaluaciónPublicada: 2025-05-19
- L’objecte del contracte és l’execució de les obres previstes al projecte Formació de vorera. El projecte respon a la necessitat que té el poble de millorar les condicions de comunicació del barri de la Costa amb el nucli de Gombrèn. Actualment per arribar al barri de la Costa des del centre del poble es fa resseguint la carretera GI-402, que passa pel mig del municipi. No hi ha un espai pensat pel pas de les persones, de manera que peatons comparteixen vial amb els vehicles, amb el risc que implica. Cal construir un itinerari la Plaça del Roser que és el nucli del poble amb el barri de la Costa. L’Ajuntament de Gombrèn ha sol·licitat la millora de la zona amb la projecció d’un itinerari segur. AdjudicadaPublicada: 2024-07-01
- Reforma interior habitatge ajuntament fases 1 (enderrocs) i 2 (interiors), d'acord amb el projecte que consta a l'expedient. EvaluaciónPublicada: 2024-05-22
- Instal·lació d''energia solar fotovoltaica a la nau Hilados Moto del municipi de Gombrèn. AdjudicadaPublicada: 2024-02-06