El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Subministrament d’aigua mineral natural embotellada en garrafes d’aigua per a consum juntament amb la instal·lació de dues fonts d’aigua i el manteniment de les fonts ubicades una per a les dependències de l’Oficina de Protecció de Dades i l’altra per a l’Oficina de Contractació Administrativa de la Universitat de Barcelona. L’objecte compren: - Instal·lació de les 2 fonts que dispensen aigua mineral natural freda o calenta amb aixeta de seguretat, repartides 1 font per cada una de les oficines implicades en la licitació. - El bidons o ampolles anual seran d'uns 15 litres aproximadament. o 50 garrafes d’aigua per a l’ Oficina de Protecció de Dades; o 150 garrafes d’aigua per a l’ Oficina de Contractació Administrativa. - La reposició de les ampolles es realitzarà amb una freqüència quinzenal. - Subministrament de 2.000 gots de paper. - El manteniment tècnic o substitució de les fonts en cas de mal funcionament estarà inclòs al servei, és a dir, la quota del servei és 0. Aquest contracte també inclou el servei de manteniment i higienització dels dispensadors, així com anàlisis periòdiques per al control de la qualitat de l’aigua.

Expediente 2023/218 · Universitat de Barcelona

Licitación pública de suministros convocada por Universitat de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 2.508 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-10-20. Expediente 2023/218.

Importes y cifras

2.508 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2023/218
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Universitat de Barcelona
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Otros
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2023-10-09
Fin de presentación de ofertas
2023-10-20

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
CULLIGAN WATER SPAIN S.L. Formalizado 1.140 €

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-10-09
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2023-10-30
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2023-11-08

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Universitat de Barcelona

Ver el órgano →