Subministrament consistent en l’adquisició de material per l'habilitació de sales de reunions de diferents tipologies a l'AMB (3 lots): - Lot 1: Equipament Sales Premium ( Equips NEAT) - Lot 2: Equipament Sales Creativitat (Equips Huawei) - Lot 3: Equipament Sales Estandard Les empreses licitadores podran presentar oferta tant pel LOT 1, pel LOT 2, o pel LOT 3 o bé per a tots dos Lots
Expediente 902888/25 · Àrea Metropolitana de Barcelona
Licitación pública de suministros convocada por Àrea Metropolitana de Barcelona (Barcelona). Con valor estimado de 83.000 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-12-31. Expediente 902888/25.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 902888/25
- Estado
- Anulada
- Órgano de contratación
- Àrea Metropolitana de Barcelona
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 2 meses
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2025-12-22
- Fin de presentación de ofertas
- 2025-12-31
Códigos CPV
- 30231300Pantallas de visualización
- 32232000Equipo de videoconferencia
Lotes (3)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | Equipament Sales Premium ( Equips NEAT) | — | — |
| 2 | Equipament Sales Creativitat (Equips Huawei) | — | — |
| 3 | Equipament Sales Estandard | — | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2025-12-22 |
| Perfil del contratante | Anulación de Anuncio de Licitación | 2026-02-02 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Àrea Metropolitana de Barcelona
Ver el órgano →- Servei per a la contractació del’actualització de la informació dels polígons d’activitat econòmica (PAE) a l’ÀreaMetropolitana de Barcelona. PublicadaPublicada: 2026-08-28
- Obres consistents en la “2a fase dels treballs del Programa Metropolità d’Actuacions de gestió Forestal (PMAF)” PublicadaPublicada: 2026-08-28
- Servei de consultoria i assistència tècnica per a l’elaboració d’un estudi d’anàlisi i recopilació sobre solucions basades en la natura (SBN) per a zones urbanes mediterrànies. PublicadaPublicada: 2026-08-27
- Contracte administratiu de serveis consistent en el calibratge de sondes patró i equips que mesuren temperatura i humitat PublicadaPublicada: 2026-08-27
- Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament d’equipament tecnològic per la sala de plens de la seu de l’Àrea Metropolitana de Barcelona. PublicadaPublicada: 2026-08-27
- Contracte administratiu de subministrament consistent en la subscripció de llicències de programari Cyclone 3DR Pro subscripció de llicències de programari Leica Cyclone. PublicadaPublicada: 2026-08-27
- Servicios de tratamiento de la fracción vegetal municipal procedente de los municipios del AMB PublicadaPublicada: 2026-08-11
- Contracte administratiu de serveis consistent en l’assistència tècnica a la direcció d’obra de la millora d’accés amb rampa fins al pont de l’Av. Canal Olímpic a Castelldefels. PublicadaPublicada: 2026-07-31
- Acuerdo marco para la contratación de los servicios de corrección y traducción de textos para el Àrea Metropolitana de Barcelona PublicadaPublicada: 2026-07-29
- Suministro consistente en la adquisición del licenciamiento y soporte del software de virtualización de escritorios PublicadaPublicada: 2026-07-29