El Vínculo El Vínculo.
AnuladaContrato SARA

Serveis d’intervenció psicoterapèutica per a persones amb conductes violentes que estan complint condemna en els centres penitenciaris o en llibertat condicional. Pressupost de licitació indicatiu: 98.209,38 € (IVA exclòs). Dividit en 6 lots: lot 1: intervenció a Barcelona. Pressupost licitació indicatiu 33.801,60 € IVA exclòs. lot 2: intervenció a Tarragona. Pressupost licitació indicatiu 12.943,00 € IVA exclòs. lot 3: intervenció a Lleida. Pressupost licitació indicatiu 9.707,25 € IVA exclòs. lot 4: intervenció a Girona. Pressupost licitació indicatiu 9.707,25 € IVA exclòs. lot 5: intervenció a Barcelona (orientació familiar). Pressupost licitació indicatiu 19.414,50€ IVA exclòs. lot 6: intervenció a Barcelona (intervenció grupal). Pressupost licitació indicatiu 12.635,78 € IVA exclòs.

Expediente PREVI-JU-2025-18 · Departament de Justícia i Qualitat Democràtica

Licitación pública de servicios convocada por Departament de Justícia i Qualitat Democràtica (Cataluña). Con valor estimado de 895.287 €. Procedimiento abierto. Expediente PREVI-JU-2025-18.

Importes y cifras

895.287 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
PREVI-JU-2025-18
Estado
Anulada
Órgano de contratación
Departament de Justícia i Qualitat Democràtica
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2025-04-29

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio Previo 2024-12-02
DOUE Anuncio Previo 2024-12-02
Perfil del contratante Anulación de Anuncio Previo 2025-04-29

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Departament de Justícia i Qualitat Democràtica

Ver el órgano →