El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Serveis d’assessorament i suport per a implantar una oficina tècnica per a la gestió dels projectes, i donar suport en la gestió i seguiment de les fites i objectius i altres requeriments dels fons del Mecanisme per a la Recuperació i la Resiliència ( MRR-Fons Next Generation)

Expediente AHC-2024-00005 · Agència de l'Habitatge de Catalunya

Licitación pública de servicios convocada por Agència de l'Habitatge de Catalunya (Barcelona). Con valor estimado de 715.500 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-10-16. Expediente AHC-2024-00005.

Importes y cifras

715.500 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
AHC-2024-00005
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Agència de l'Habitatge de Catalunya
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2023-09-18
Fin de presentación de ofertas
2023-10-16

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
DELOITTE CONSULTING, S.L.U. Formalizado 195.570 € 2024-03-01

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-09-18
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-02-08
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-03-07

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Agència de l'Habitatge de Catalunya

Ver el órgano →