El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Servei de lloguer, muntatge i desmuntatge del material, i servei d’alarma, d’acord amb el que es descriu a continuació: a) Lloguer del següent material: . Una carpa poligonal de 20x70 metres, amb 8 carpes de 5x5 metres annexes, segons condicions tècniques. . 10 cambres higièniques portàtils dotades de lavabo i inodor químic, per al públic general . 2 cambres higièniques portàtils dotades de lavabo i inodor químic, per al públic general amb diversitat funcional. b) Servei de muntatge i desmuntatge de la carpa i de tots els serveis higiènics auxiliars, segons especificacions tècniques en l’espai Guíxols Arena de Sant Feliu de Guíxols. S’inclouen 20 serveis de neteja i buidatge de totes les cambres higièniques durant tot el període d’instal·lació. c) Alarma anti vandalisme, inclou muntatge i desmuntatge, connexió a central i servei d’avís a la Policia.

Expediente COBS2023/035 · Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols (Girona). Con valor estimado de 92.576 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-11-06. Expediente COBS2023/035.

Importes y cifras

92.576 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
COBS2023/035
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Girona

Fechas clave

Publicación
2023-10-19
Fin de presentación de ofertas
2023-11-06

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-10-19

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols

Ver el órgano →