El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Prestació del Servei d’assessorament tècnic, jurídic i econòmic en matèria de contractació a l’Àmbit d’Espai Públic i Edificis Municipals de l’Ajuntament de Sant Pere de Ribes. Els principals objectius, són els següents: - Assessorar en la planificació i la incorporació d’aspectes innovadors en la contractació de serveis, obres i subministraments, d’acord amb la vigent normativa de contractació pública que sigui d’aplicació. - Assessorar en la redacció de plecs de prescripcions tècniques particulars, memòria justificatives, estudis econòmics, plecs de clàusules administratives particulars i els informes de valoració, de les licitacions que es tramiten en el Departament. - Resoldre consultes i emetre informes tècnics, econòmics i jurídics puntuals en la tramitació de les licitacions i en el seguiment i avaluació de l’execució dels contractes. Els treballs i les freqüències del servei s’establiran en el plec de prescripcions tècniques particulars (PPTP), en el Plec de Clàusules Administratives Particulars (PCAP), més les que hagi ofert l’adjudicatària en la seva proposta, sempre d’acord amb la normativa que sigui d’aplicació. En el PPTP s’indiquen els mitjans humans i tècnics necessaris, s’hi exposen les funcions de coordinació, les tasques a realitzar, terminis, les seves condicions i les especificacions tècniques, d’acord amb l’objecte del contracte.

Expediente 01040604/2023/25 · Ajuntament de Sant Pere de Ribes

Licitación pública de otros convocada por Ajuntament de Sant Pere de Ribes (Barcelona). Con valor estimado de 208.000 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-09-27. Expediente 01040604/2023/25.

Importes y cifras

208.000 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
01040604/2023/25
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Sant Pere de Ribes
Tipo de contrato
Otros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2023-09-12
Fin de presentación de ofertas
2023-09-27

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
PW ADVISORY & CAPITAL SERVICES SL Formalizado 80.000 € 2024-01-08

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-09-12
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-01-08
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-01-08

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Sant Pere de Ribes

Ver el órgano →