El Vínculo El Vínculo.
Publicada

Pavimentació del camí de terra del nucli de Prades de la Molsosa al Terme municipal de Sant Mateu del Bages. Longitud: 1.500,00 Amplada: 5,00 Descripció: • Marcació i neteja de cunetes amb màquina retroexcavadora, inclús trenca aigües transversals. Inclou costat i costat del camí. • Preparació prèvia del camí amb estesa i compactat de tot-ú artificial per regularització. Inclou

Expediente PRADES/23 · Ajuntament de la Molsosa

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de la Molsosa (Lleida). Con valor estimado de 92.077 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-09-20. Expediente PRADES/23.

Importes y cifras

92.077 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
PRADES/23
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament de la Molsosa
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2023-08-31
Fin de presentación de ofertas
2023-09-20

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-08-31

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos