El Vínculo El Vínculo.
ResueltaContrato SARA

Manteniment dels sistemes contra incendis, de seguretat d’intrusió i detecció d’incendis dels equipaments de l’ajuntament de Mollet del Vallès amb mesures de contractació sostenible especificats, entre d’altres, a les condicions especials d’execució de la clàusula 32 d’aquest Plec, d’acord amb els articles 145 i 202 de la LCSP, dividits en els lots següents: Manteniment de les instal·lacions contra incendis dels equipaments municipals i Manteniment de les instal·lacions de seguretat d’intrusió i detecció d’incendis dels equipaments municipals.

Expediente COSE/22004 · Ajuntament de Mollet del Vallès

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Mollet del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 722.742 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-11-07. Expediente COSE/22004.

Importes y cifras

722.742 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
COSE/22004
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Mollet del Vallès
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2023-09-29
Fin de presentación de ofertas
2023-11-07

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Manteniment de les instal·lacions contra incendis dels equipaments municipals, segons estableix el Reglament d’Instal·lacions de Protecció Contra Incendis (RIPCI) del Reial Decret 513/2017 publicat al BOE nº 230 de 23 de setembre de 2017 i adequació dels
2 Manteniment de les instal·lacions de seguretat d’intrusió i detecció d’incendis dels equipaments municipals, segons estableix el Reglament d’Instal·lacions de Protecció Contra Incendis (RIPCI) del Reial Decret 513/2017

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
SABICO SEGURIDAD, S.A. · Lote 1 Formalizado 160.701 € 2024-05-08
IMAN SEGURIDAD, S.A. · Lote 2 Formalizado 221.910 € 2024-05-17

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-09-29
DOUE Anuncio de Licitación 2023-10-02
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-04-25
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-04-25
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-09-13
DOUE Anuncio de Formalización 2023-10-02
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-09-13
DOUE Anuncio de Formalización 2023-10-02

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès

Ver el órgano →