Lot 1: serveis de secretaria tècnic de suport encarregat del desplegament del programa EGA al districte de Ciutat Vella (Barri de la Barceloneta, Casc Antic i Gòtic), que doni un suport estable, tant en la fase de diagnosi i definició de l’estratègia d’intervenció com en el seguiment i avaluació de les mesures implementades, sota les directrius fixades per Foment de Ciutat, ens públic encarregat de la gestió del Pla, i en col·laboració amb els agents que participen del seu desenvolupament (Gerència del Districte de Ciutat Vella, Gerència d’Economia i Promoció Econòmica). Lot 2: serveis de secretaria tècnica de suport encarregat de la coordinació del conjunt dels espais d’intervenció (programa EGA a nivell de ciutat), així com de promoure el disseny i la implementació, de manera sectorial, de les estratègies i accions que permetin acomplir els objectius del programa i del seu seguiment, reporting i avaluació conjunta i integral, sota les directrius fixades per Foment de Ciutat, ens públic encarregat de la gestió del Pla, i en col·laboració amb la Gerència d’Economia i Promoció Econòmica.
Expediente F250000646 - F250000647 · Foment de Ciutat SA
Licitación pública de servicios convocada por Foment de Ciutat SA (Barcelona). Con valor estimado de 258.593 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-01-12. Expediente F250000646 - F250000647.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- F250000646 - F250000647
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Foment de Ciutat SA
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 1 años
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2025-12-09
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-01-12
Códigos CPV
- 79400000Servicios de consultoría comercial y de gestión y servicios afines
- 79421000Servicios de gestión de proyectos que no sean los de construcción
- 79421100Servicios de supervisión de proyectos que no sean los de construcción
Lotes (2)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1: EGA districte de Ciutat Vella | — | — |
| 2 | Lot 2 - Programa EGA Ciutat | — | — |
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| Espai d'Anàlisi Social, SL | Adjudicado | 53.353 € | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2025-12-09 |
| DOUE | Anuncio de Licitación | 2025-12-09 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-25 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Foment de Ciutat SA
Ver el órgano →- Servicios de apoyo a la Dirección Técnica de Foment de Ciutat para la dirección de obra. PublicadaPublicada: 2026-08-04
- Servicios de asistencia técnica para el desarrollo y el apoyo a la puesta en marcha de una prueba piloto del modelo de gestión y gobernanza ya definido por la OAP, Apoyo a la puesta en marcha de la OAP, apoyo a la implementación y a los ajustes en la conceptualización de las futuras fases del proyecto, y la posible prestación de servicios para apoyar la puesta en marcha de dichas fases futuras. PublicadaPublicada: 2026-08-03
- Servicio para favorecer la incorporación de las mujeres al mercado laboral y su formación. PublicadaPublicada: 2026-08-03
- Redacció d'avantprojecte, projecte bàsic i executiu i direcció d'obres d'adequació del local de Carrer Mestres Casals i Martorell PublicadaPublicada: 2026-07-22
- Serveis de direcció d'execució d'obra, control de qualitat, coordinació de SS i redacció As Built de les obrs d'exeucició del projecte bàsic i executiu per rehabilitar el camp de futbol de Trinitat Vella de Barcelona PublicadaPublicada: 2026-07-17
- Concurso de proyectos relativo a los servicios de redacción del proyecto de rehabilitación y ampliación de la Casa Sanchís, situada en el paseo Enric Sanchís número 25, para equipamiento municipal. PublicadaPublicada: 2026-07-16
- Redacción del anteproyecto, con renders, de una escuela infantil (0-3) municipal en el barrio del Raval, así como la posible adjudicación de otros trabajos posteriores. PublicadaPublicada: 2026-07-07
- Obres d'execució del projecte bàsic i executiu per la rehabilitació del camp de futbol Trinitat Vella, al Districte de Sant Andreu, en el marc del Pla de Barris de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible PublicadaPublicada: 2026-07-03
- Obres de remodelació al carrer Julià Portet i Projecte Executiu de remodelació al carrer Tomàs Mieres PublicadaPublicada: 2026-07-02
- Obres de remodelació del carrer Pepe Rubianes a Barcelona. PublicadaPublicada: 2026-06-19