Lloguer d'un vehicle Pick-up 4x4 cistella sense conductor durant tres mesos per la brigada d'obres per al muntatge i desmuntatge de les llums de nadal al municipi de Vielha i E.M.D. El període de lloguer serà de tres mesos (3) a comptar des del dia de l’entrega de la màquina, amb data prevista del 30 d’octubre de 2023, amb la possibilitat de flexibilitzar la recollida per motius de transport amb un màxim de dos (2) dies. El vehicle es lliurarà i recollirà en les instal·lacions de la brigada municipal en el municipi de Vielha e Mijaran (25530). El vehicle es lliurarà operatiu i totalment revisat amb tots els manteniments fets i fluids hidràulics, líquids necessaris, i consumibles plens i sense necessitat de fer cap mena de manteniment ordinari durant el període de durada del lloguer (canvi de rodes, canvis d'olis, filtres, etc..) a excepció del combustible necessaris per l'ús durant el contracte. El vehicle haurà d'assegurar un perfecte funcionament en jornades de 8 hores continuades de dilluns a divendres. S’entregarà amb el dipòsit de combustible ple, la plataforma de treball buida i la màquina neta. Estarà perfectament assegurada. Assistència tècnica telefònica durant la jornada laboral i mitjançant adreça de correu electrònic. S'inclourà la formació necessària al conductor/és habitual/s durant el dia del seu lliurament el temps que sigui necessari per a instruir en el maneig de la màquina. Les característiques tècniques de la màquina seran les següents: - Tracció 4x4 - Màx. altura de treball 13,50 m - Altura de cistella 11,50 m - Abast lateral 6,50 m - Capacitat de càrrega 230 kg - Cistella 120x70x110 cm - Cistella fibra/alumini - Rotació cistella No - Controls electrohidràulics - GVW 3,5 ton - Rotació torre 700° - Estabilitzadors A+A - Roda de recanvi - Triangles, llums i armilla - Radi amb Bluetooth - Safata posterior - Longitud màxima 5330/5500 mm - Amplada màxima 1855/1900 mm
Expediente 3509/2023 · Ajuntament de Vielha e Mijaran
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Vielha e Mijaran (Lleida). Con valor estimado de 4.600 € y presupuesto de 5.566 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-10-25. Expediente 3509/2023.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 3509/2023
- Estado
- Anulada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Vielha e Mijaran
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Contrato Menor
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Lleida
Fechas clave
- Publicación
- 2023-10-20
- Fin de presentación de ofertas
- 2023-10-25
Códigos CPV
- 34142100Camiones con plataforma elevadora
Ubicación geográfica
- Lleida, Lérida, Cataluña
- Vielha e Mijaran, Lérida, Cataluña
Otras licitaciones de Ajuntament de Vielha e Mijaran
Ver el órgano →- Contractació del servei integral de sonorització, il·luminació, equipament audiovisual i assistència tècnica dels espectacles de la Festa Major de Vielha 2026 PublicadaPublicada: 2026-08-13
- Contractació del subministrament dels equips de so i del servei tècnic de muntatge, control i assistència per a les actuacions musicals del dia 10 de setembre amb motiu de la Festa Major 2026 AnuladaPublicada: 2026-08-04
- Serveis de càtering per la Festa Major de Vielha 2026 PublicadaPublicada: 2026-08-04
- Manteniment i pintura dels tancaments del frontó municipal de Vielha AdjudicadaPublicada: 2026-07-16
- Espectacle pirotècnic de Castell de focs artificials amb motiu de la Festa Major de Vielha 2026 AdjudicadaPublicada: 2026-07-16
- Servei de col·locació, manteniment i retirada de les banderoles de la Festa Major 2026 als carrers de Vielha, incloent-hi el subminsitrament de les banderoles i del confeti PublicadaPublicada: 2026-07-16
- Servei de decoració de la Sala de Festes, incloent-hi el subministrament, muntatge i desmuntatge dels elements decoratius, la instal·lació de l’escenari i les llotges, i el lloguer de taules per a la celebració de la Festa Major de Vielha 2026 AnuladaPublicada: 2026-07-16
- Renovació de la barana amb il·luminació LED integrada al Carrèr dera Querimònia sobre el riu Garona AdjudicadaPublicada: 2026-07-06
- Subministrament i instal·lació de nous projectors a la sala “Era Audiovisuau de Vielha” EvaluaciónPublicada: 2026-07-06
- Manteniment i reparació del paviment asfàltic de l’aparcament del Palai de Gèu AdjudicadaPublicada: 2026-07-03