La rehabilitació de les façanes recuperant els esgrafiats i aplacats de pedra i motllures La rehabilitació de la torrassa tant en l'exterior com en l'interior amb la restitució de peces de pissarra, la reposició de les finestres rodones, la col·locació de una nova "asta" (agulla) i el folrat interior per les quatre cares. La reparació de l'espai general de la planta superior, rehabilitant les façanes interiors. Es col·locaran finestres tipus Vèlux en la coberta de les aules que ara no tenen ventilació directe a l'exterior. Es desmuntaran les plaques de policarbonat La substitució de la claraboia central de vidre armat per una nova coberta de de vidre amb càmera 6+16+4+4 amb protecció solar i butiral traslluït. Es tancarà el perímetre amb fusteria d'alumini i finestres tipus Hervent de lamel·les horitzontals icomandament a distancia. La col·locació de "plaques fotovoltaiques" en la coberta de l'edifici La instal·lació en la planta soterrani d'un aparell emissor d'ones electromagnètiques per resoldre els problemes d'humitat per capil·laritat.
Expediente 18/CON-1/CO-1/23 · PATRONAT DE LA MÚSICA DE BADALONA
Licitación pública de obras convocada por PATRONAT DE LA MÚSICA DE BADALONA (Barcelona). Con valor estimado de 203.245 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-11-13. Expediente 18/CON-1/CO-1/23.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- 18/CON-1/CO-1/23
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- PATRONAT DE LA MÚSICA DE BADALONA
- Tipo de contrato
- Obras
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2023-10-24
- Fin de presentación de ofertas
- 2023-11-13
Códigos CPV
- 09332000Instalación solar
- 44212310Andamiaje
- 45261000Trabajos de construcción de cubiertas y estructuras de cerramiento, y trabajos conexos
- 45443000Trabajos de fachada
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| IBERLAND INMUEBLES Y REFORMAS, S.L. | Formalizado | 186.579 € | 2024-02-15 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2023-10-24 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2024-01-17 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2024-05-06 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de PATRONAT DE LA MÚSICA DE BADALONA
Ver el órgano →- Serveis de neteja d’edificis PublicadaPublicada: 2024-04-17