El Vínculo El Vínculo.
Anulada

L’objecte del contracte és la promoció de La Ruta del Cister mitjançant la inserció publicitària a La Guia Magazine, una de les publicacions turístiques de referència de la Costa Daurada, editada en quatre idiomes i distribuïda durant la temporada d’estiu en 5.000 punts turístics de la Costa Daurada i les Terres de l’Ebre, com oficines de turisme, allotjaments, càmpings, aeroports i establiments turístics. Segons dades facilitades per l’editor, la publicació compta amb un tiratge de 45.000 exemplars, fet que permet una elevada difusió entre el públic visitant durant el període de màxima afluència turística. Aquesta acció té com a finalitat reforçar la visibilitat de La Ruta del Cister i posicionar la destinació davant d’un públic interessat en experiències vinculades al patrimoni, la cultura, el paisatge, l’enogastronomia i el turisme sostenible, afavorint la connexió entre el litoral i l’interior de la Costa Daurada.

Expediente 8101670005-2026-0001675 · Consell Comarcal de la Conca de Barberà

Licitación pública de servicios convocada por Consell Comarcal de la Conca de Barberà (Tarragona). Con valor estimado de 1.000 € y presupuesto de 1.210 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-05-29. Expediente 8101670005-2026-0001675.

Importes y cifras

1.000 €
Valor estimado
1.210 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
8101670005-2026-0001675
Estado
Anulada
Órgano de contratación
Consell Comarcal de la Conca de Barberà
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2026-05-26
Fin de presentación de ofertas
2026-05-29

Códigos CPV

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Consell Comarcal de la Conca de Barberà

Ver el órgano →